Jak z pewnością zauważyli stali Czytelnicy mojego bloga ten wpis pojawia się w nowej szacie graficznej i pod nową domeną. Przeniosłem się z Bloggera.com z różnych przyczyn. Nie jest to w tym momencie najważniejsze, zatem nie będę się nad tym rozwodził.

W związku z przenosinami mam kilka informacji, uwag i próśb. Najprościej będzie, gdy je wypunktuje:

1. Stary blog funkcjonuje dalej, ale nie będą pojawiały się na nim nowe wpisy.
2. Przepraszam, że na nowym blogu są jeszcze różne niedoskonałości, np. brak tu i ówdzie spolszczenia. W miarę wolnego czasu staram się z tym walczyć.
3. Wygląd tej strony różni się od tej z domeną blogspot.com. Szczególnie, jeśli chodzi o nagłówek. Być może, że jeszcze coś tu będę zmieniał. Zdaję sobie sprawę, że daleko do ideału. Nie jestem grafikiem i nie mam poczucia estetycznego. Liczę na sugestie od Państwa.
4. Proszę wszystkich Czytelników i bloggerów o linkowanie do Edukacji klasycznej. Odwzajemnie się swoim linkiem.
5. Wszyscy, którzy mają kontakt z blogiem przez narzędzia typu RSS, zauważyli, że w czytniku pojawiło się kilka starych artykułów. To normalne i jednorazowe „zaciągnięcie” przy zmianach konfiguracji w Feedburner.com.

Chyba to wszystkie ważniejsze ogłoszenia. Teraz pozostaje mi tylko zabrać się za pisanie.

Na koniec jeszcze raz proszę o wyrażenie swojej opinii na temat nowego bloga. Przy okazji chciałbym sprawdzić, czy w ogóle działają komentarze?Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________