Nazywam się Dariusz Zalewski. Od wielu lat upowszechniam klasyczną (katolicką) etyką wychowawczą. Jest to sprawdzony przez wieki sposób formowania ludzkich charakterów oparty na  cnotach moralnych.  Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą na różnych poziomach szkolnictwa, a także przy wychowywaniu własnych dzieci. To co proponuję, to nie tylko teoretyczne rozważania, ale wiedza oparta na praktyce.


Wędrując po internecie odwiedzamy różne miejsca. Niestety często biegniemy dalej i zapominamy o nich. Nie zapomnij o Edukacji-Klasycznej.PL – zapisz się na newsletter, aby otrzymywać nowości z naszej strony. Na początek przeczytaj ten wyjątkowy Raport:

“Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń”

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego. Ze szczegółami usługi zapoznałem się czytając Politykę Prywatności♦ Napisałem kilka książek:

Sztuka samowychowania – podejmuje problematykę kształcenia charakteru w oparciu o tradycyjne metody pracy nad sobą;

Wychować człowieka szlachetnego – podręcznik dla rodziców i wychowawców, opisujący szczegółowo, jak formować u dzieci poszczególne cnoty.

→ Jak panować nad klasą? – poradnik w formie e-book dla nauczycieli o sposobach utrzymania dyscypliny w klasie.

Decyduj i walcz! – kontynuacja tematyki kształtowania  charakteru

Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice – tematyka konsekwencji w postępowaniu wychowawczym

 


♦ Przeprowadziłem kilkadziesiąt szkoleń i kursów w całej Polsce, współpracując z Instytutem Edukacji Narodowej w Lublinie.


♦ Występowałem na konferencjach i sympozjach (np. na Konferencjach Nauczycieli i Wychowawców w Lublinie).


Przygotowuję kursy internetowe. Szczegóły: TUTAJ


♦ Publikowałem bądź publikuję w następujących czasopismach: “Cywilizacja”, “Człowiek w Kulturze”, “Polonia Christiana”, “Bliżej Przedszkola”, “Sygnały Troski”, “Wychowawca”, “Nasz Dziennik”,  oraz w ukazującym się w Pradze – “Te Deum” (artykuły przetłumaczone na język czeski).

Media np.: Wywiad dla Gościa Niedzielnego


 

Do poczytania

Dariusz Zalewski