UWAGA! OD WRZEŚNIA DO ODWOŁANIA MOJA STRONA SPRZEDAŻOWA KURSY-ZALEWSKI.INFO JEST NIECZYNNA. ZACHĘCAM DO ZAKUPÓW W KSIĘGARNIACH ZAPRZYJAŹNIONYCHZa tydzień, tj. 17 marca, rozpocznę sprzedaż mojej najnowszej książki:

Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru.

O książce pisałem już TUTAJ. Dzisiaj dodatkowa informacja – sam jestem jej wydawcą.

Dlaczego zdecydowałem się wydać książkę własnym nakładem?

Doceniam możliwości jakie daje Internet, który w o wiele większym stopniu, niż przed laty, umożliwia dystrybucję książek z pominięciem wydawcy. Jest to oczywiście możliwe, gdy posiada się własne zaplecze internetowe (stronę, sklep, newsletter).

Ale nie sam postęp techniczny zdecydował o moim wyborze. Redagując własną stronę www nie jestem uzależniony od różnych redaktorów i redaktorek.

Nawet bliskie ideowo gazety, portale czy wydawnictwa, mają swoje “linie redakcyjne”, do których trzeba się dostosowywać, co zawsze mnie irytowało. Publikując na własnej stronie www, czy wydając swoje prace własnym nakładem, jestem wolny od tych zależności.

 Kupując książkę, wspierasz rozwój Edukacji-Klasycznej.PL

Ale największą zaletą tego rozwiązania jest to, że w ten sposób mogę zdobywać środki na upowszechnianie idei wychowawczej, o której piszę na Edukacji-Klasycznej.PL. 

Nie da się ukryć. Aby upowszechniać klasyczną wizję edukacji potrzebuję pieniędzy (takie są realia), a te mogę zdobywać: 1) prosząc o datki i szukając sponsorów, albo 2) sprzedając wartościową usługę.

W związku z tym, że Internet pełny jest różnych “próśb o wsparcie”, wybrałem drugą drogę. Daję Państwu konkretną ofertę, a każdy kto z niej korzysta wspiera ideę edukacji klasycznej. Myślę, że to uczciwe podejście. Stąd też pomysł na wydawnictwo.

Dlatego zachęcam wszystkich do kupienia książki: Decyduj i walcz!. Bo to ważna pozycja dla zrozumienia mechanizmów formowania charakteru, ale również realne wsparcie dla tak ważnej idei wychowawczej.

Zachęcam instytucje, które mogą nabyć więcej egzemplarzy książki do skorzystania z promocji, a każdego z Państwa do podarowania jej w prezencie bliskim, bibliotekom itp.

O zasadach promocji napiszę więcej w środę.


PS. MOJE KSIĄŻKI DO NABYCIA W ZAPRZYJAŹNIONEJ KSIĘGARNI >>> SPRAWDŹ


Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


-