Zgodnie z zapowiedzią jest już dostępna książka Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru mojego autorstwa. Dużo w ostatnim czasie pisałem na jej temat. Dlatego dzisiaj głos oddaję innym. Przypomnę tylko, że promocja ma trzy etapy i najkorzystniej można książkę nabyć do środy 19.03.2014 r. ➜ TUTAJ

Poniżej trzy opinie na temat książki, które udało mi się zebrać do tej pory: dr. hab. Mieczysława Ryby, dr Mikołaja Krasnodębskiego i Bogny Białeckiej:

Lektura niezwykle ciekawa, a zarazem wielce pożyteczna. Napisana jasnym językiem bardzo wciąga czytelnika. Jest to, można by rzec, zbiór praktycznych porad wychowawczych opartych o najlepsze wzorce klasyczne, na których wychowały się całe pokolenia Polaków. Warto sięgnąć po tę lekturę, zwłaszcza, że jej autor to nie tylko teoretyk klasycznej pedagogiki, ale to praktyk posiadający wieloletnie doświadczenie pracy z młodzieżą szkolną.

Dr hab. Mieczysław Ryba, publicysta, kierownik Katedry Historii Systemów Politycznych XIX i XX w.

Dariusz Zalewski (…) przeprowadza nas przez piekło i czyściec współczesnej kultury (w tym przez wychowanie i edukację), aby ostatecznie doprowadzić nas do zupełnie innego wymiaru – wymiaru udoskonalonego ducha, charakteru, cnót oraz świętości. W zaproponowanej przez niego wizji wychowania i kształcenia „uprawia się” człowieka zarówno na płaszczyźnie jego natury i jego łaski. Sądzę, że świadczy to o „duchowej” jedności paidei antycznej i średniowiecznej, rozwijającej człowieka w sensie wertykalnym, wysoko stawiając mu poprzeczkę. 

Dr Mikołaj Krasnodębski, doktor filozofii, autor książek z filozofii wychowania. Redaktor naczelny Zeszytów Naukowych SWPR – Seria Pedagogiczna.

Większość poradników dotyczących motywacji jakie czytałam ma przesłanie „Już jesteś zwyciężcą, musisz tylko w to uwierzyć“. Są bradzo popularne, jak horoskopy, ponieważ obiecują sukces bez wysiłku. Książka Dariusza Zalewskiego różni się od tej psychopapki zasadniczo. Mówi wprost: „Musisz od siebie wymagać“, jednocześnie dając konkretne narzędzia w tym pomagające. Szczerze polecam każdemu, kto chce osiągnąć realną zmianę w życiu.

Bogna Białecka, psycholog, publicysta, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, stały współpracownik “Przewodnika Katolickiego”, “Polonia Christiana”, pch.24.pl, fronda.pl, “Głos dla Życia”.

cooltext594915185

 PS. 1 W przypadku zamówień powyżej 9 egzemplarzy proszę skorzystać z tego ➜ FORMULARZA

PS.2 Jeśli ktoś zechciałby umieścić materiały promocyjne na swojej stronie internetowej (tekst+banner), proszę o kontakt.

 Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________