W dniach od 23.11. do 29.11.2011 r. w ramach Akcji informacyjnej: “Bez cnót nie ma wychowania!” można po “akcyjnej” cenie nabyć e-booka:

“Wychować człowieka szlachetnego”.

W książce szczegółowo opisuję jak formować poszczególne cnoty, aby w efekcie ukształtować charakter “człowieka szlachetnego”. Unikam zbędnego psychologizowania, koncentruję się na praktycznych aspektach wychowania w duchu pedagogii klasycznej.

Czytelnik poznaje “zapomniane tajemnice” i odkrywa na nowo “stare receptury”.

Opinie

 

Dziękujemy Autorowi za ukazanie prawdy o prawej drodze człowieczeństwa.  (fragment “Przedsłowia” do książki)
 
 
 
 
 
śp. o. prof. dr. hab. Mieczysław A. Krąpiec OP

Gorąco polecam Państwu książkę Pana Dariusza Zalewskiego pt. „Wychować człowieka szlachetnego”. Jest to bardzo ważne ujęcie, które niestety we współczesnym chaosie postmodernistycznej pedagogiki, wciąż zbyt mało jest rozważane.

dr Mikołaj Krasnodębski

Posiadam książkę “Wychować człowieka szlachetnego” i czekam na jej elektroniczne wydanie, w którym jeszcze łatwiej i szybciej będę mógł znaleźć poszukiwane zagadnienia. Treść dzieła jest bardzo cenna i zrozumiała, złożona z teorii i wskazań praktycznych. Ważna pozycja w celu poznawania siebie i samowychowania, by bardziej być, rozumieć Innych i dawać przykład Człowieczeństwa – imago Dei.

ks. Adam

Treść

 


Na 263 stronach  szczegółowo opisuję (między innymi), jak formować następujące cnoty:

Miłość, Wiara, Nadzieja, Mądrość, Wiedza,
Roztropność, Patriotyzm, Wdzięczność, Posłuszeństwo, Szacunek, Prawdomówność, Hojność, Czystość, Wstrzemięźliwość,                             Łagodność, Pokora, Pracowitość, Eutrapelia, Skromność, Męstwo, Wielkoduszność,  Odwaga cywilna, Hart ducha

Do kogo skierowany jest e-book?

 


Przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Im przyda się najbardziej. Ale również każdy, kto chce pracować nad sobą, usprawniać swój charakter, zwalczać poszczególne wady, znajdzie tu wiele cennych wskazówek.

Książkę możesz mieć już za pięć minut!

 


Czytelnik otrzymuje produkt w postaci e-booka (format PDF). Aby sprzedaż całkowicie zautomatyzować skorzystałem ze specjalnego portalu sprzedażowego Interkursy.pl. Z tym portalem nie jestem związany i służy mi on tylko jako narzędzie sprawnego przeprowadzania transakcji.

Po kliknięciu w przycisk: “Dokonaj zakupu”, kupujący zostaje przeprowadzony przez cały proces nabywania książki. Gdy tylko wpłata zostanie potwierdzona (przelewem standardowo trwa to kilka minut), na podany e-mail wysłane są (przez administrację portalu sprzedażowego) listy  ze wskazówkami, jak zalogować się na konto i mieć dostęp do książki (w tamtej nomenklaturze – “kursu”).

Dariusz Zalewski

“Wychować człowieka szlachetnego”

 

 

CENA: 27 zł

19 zł

 

(tylko do 29.11.2011 r.)
 

KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ

 

LUB

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ

Jeśli uważasz, że (e) książka godna jest polecenia powiedz o niej swoim znajomym!

(Jeśli nie posiadasz rachunku bankowego obsługiwanego przez Internet może kontaktować się ze mną bezopośrednio (wskażę inną procedurę zakupu). Jednak w tym wariancie sprzedaż może wydłużyć się do kilku dni.)Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________