‼Uwaga! Zatrzymaj się na chwilę. Ważne tylko dzisiaj. Zamawiając kurs audio >>> MOCARZ ZMIANY zaoszczędzisz aż 10 zł. Przy zamówieniu wpisz kod zniżkowy " 10mocarz "

Jednym z moich celów jest przełożenie ideałów wychowawczych o. Jacka Woronieckiego na język współczesny, język epoki komputerów.

Zdaję sobie sprawę, że różnie to wychodzi, ale wiem również, że próbować trzeba.

Pierwszym krokiem w tym kierunku była książka “Wychować człowieka szlachetnego”, drugim blogowanie (ponad 300 tekstów), teraz zaś przyszedł czas na precyzyjne opisanie metody i przekazanie jej ludziom w formie praktycznego projektu wychowawczego.

Projekt wychowawczy

Chcę wyposażyć rodziców oraz wychowawców w narzędzia, które pomogą w codziennych zmaganiach wychowawczych. Pomysł jest, teraz muszę znaleźć czas na przełożenie go na szkolenia, programy, książki.

Taki będzie kierunek moich najbliższych działań. Problem polega na tym, że ogranicza mnie czasowo praca zawodowa. Dlatego musi to potrwać. Ten czas można skrócić, tylko dzięki Czytelnikom, którzy włączą się w realizację tego projektu. Będę wdzięczny za modlitwę, pomysły, inspiracje, ale i wsparcie finansowe.

W tym momencie można mnie wspierać, kupując regularnie moje kursy i e-booki (wkrótce spróbuję uruchomić inne możliwości). Jest to ważne, bo mając bezpieczeństwo finansowe mógłbym więcej czasu poświęcić na tę pracę.

Już wkrótce napiszę szczegółowo, co zamierzam wykonać w ramach projektu.

“Formuła nadziei”

Tymczasem kończę przygotowywać kurs internetowy: “Formuła nadziei. Jak przezwyciężać troskę przy pomocy nadziei?”.  Kurs utrzymany jest w klimatach “katolickiej etyki wychowawczej”, lecz skierowany jest raczej do osób dojrzałych. Pokazuję w nim, jak wzrastając w cnocie nadziei przezwyciężać troski i zmartwienia.

Przygotowany materiał wkrótce będzie dostępny w formie wykładów, lekcji powtórzeniowych i praktycznego przewodnika postępowania. Myślę, że taka forma pomoże lepiej przyswoić treści.

Zresztą, mam już w tym względzie doświadczenie: http://kursy-zalewski.info. A temat jest naprawdę ciekawy i dotyczy każdego z nas. Mam nadzieję, że w 2-3 tygodnie materiały szkoleniowe będą gotowe.


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________