Brak czasu to nieuleczalna choroba współczesnych. Niejeden marzy, aby doba trwała więcej niż 24 godziny. Z tego względu dużą popularnością cieszą się różne szkolenia na temat zarządzania czasem.

Poniżej przedstawiam sprytny sposób na zagospodarowanie umykających bezpowrotnie chwil. Z doświadczenia wiem, że takie proste rady (dla jednych oczywiste, ale dla innych już nie) potrafią pozytywnie przeorganizować życie.

Metodę znalazłem we wspomnieniach Władysława Tatarkiewicza (tego od „Historii filozofii”). Ponoć filozof skrupulatnie z niej korzystał.

Jest to fragment tekstu, który wszedł do książki →  Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________