plakatW najbliższą sobotę, tj. 19 października 2013 roku, wybieram się do Gdańska na spotkanie z Czytelnikami.

Spotkanie organizuje Szkoła Fregata.

W Olivia Tower (Olivia Business Centre) o godz. 10:00, na XII piętrze, wygłoszę wykład:

“BEZ CNÓT NIE MA WYCHOWANIA”

Zapraszam wszystkich z Trójmiasta.

Jednocześnie informuję, że w najbliższych tygodniach planuję prelekcje w Mielcu, Stalowej Woli i Krakowie. O szczegółach będę informował na bieżąco.

W ostatnich latach niezbyt często spotykałem się z Czytelnikami moich książek oraz bloga Edukacja-Klasyczna.PL. Nie eksponowałem też tej formy upowszechniania edukacji klasycznej.

Główną przyczyną była praca zawodowa, która sprawia, że na podróżowanie pozostają mi soboty (chyba że spotkanie odbywa się w okolicach Lublina), a to ogranicza możliwość spotkań. Nie ukrywam też, że jestem domatorem i ciężko mnie wyrwać z domu.

Brak bezpośredniego kontaktu z Czytelnikami starałem się kompensować wykładami i kursami internetowymi oraz dostarczaniem regularnych tekstów na stronę www. Niemniej zdaję sobie sprawę z wagi osobistego spotkania z Czytelnikami.

Otrzymałem ostatnio kilka zaproszeń i niniejszym o nich informuję (patrz: początek artykułu). Jeszcze raz zapraszam w imieniu własnym i organizatorów.

Pytania w sprawach wykładów za pośrednictwem → FORMULARZAZapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________