Każdy kto w swojej pracy wykorzystuje komputer zdaje sobie sprawę, jak trudno zapanować nad czasem. Dla wielu osób jest to naprawdę poważny problem i nie chodzi tu tylko o uzależnienie od gier komputerowych. Internet jest tak potężną biblioteką, że można czytać ją niemal bez końca. Szczególnie zniewala przeglądanie najnowszych wiadomości
, surfowanie po portalach społecznościowych czy maniakalne sprawdzanie poczty.

Uleganie tym pokusom sprawia, że tracimy mnóstwo czas, który później trudno odzyskać. W tej sytuacji może być pomocna jedna z wielu aplikacja, która “obudzi nas”, uświadamiając, że czas przeznaczony na dane zajęcie już minął!

Wchodzimy przykładowo na stronę http://e.ggtimer.com/ i dodajemy aplikację do zakładek naszej przeglądarki. Dzięki temu, gdy chcemy wejść na portal społecznościowy czy przeglądać pocztę, możemy ustalić odpowiednią pulę czasową na te zajęcia. W odpowiednim okienku wpisujemy wybraną ilość minut i uruchamiamy zegar.

E.ggtimer pracuje sobie w tle i w momencie, gdy czas minie, daje o sobie znać. Włącza się budzik i wyświetla strona, która przypomina: czas wziąć się za coś konkretnego!

Oczywiście aplikacja nie musi pełnić tylko roli strażnika w sytuacji, gdy mamy skłonność zatracania się w złych nawykach internetowych. Można także wyznaczyć sobie ilość minut przeznaczoną na każde inne zajęcie.

PS. Teraz aplikacja dostępna jest także w języku polskim ==> E.ggtimer po polsku


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________