Każdy kto w swojej pracy wykorzystuje komputer zdaje sobie sprawę, jak trudno zapanować nad czasem. Dla wielu osób jest to naprawdę poważny problem i nie chodzi tu tylko o uzależnienie od gier komputerowych. Internet jest tak potężną biblioteką, że można czytać ją niemal bez końca. Szczególnie zniewala przeglądanie najnowszych wiadomości
, surfowanie po portalach społecznościowych czy maniakalne sprawdzanie poczty.

Uleganie tym pokusom sprawia, że tracimy mnóstwo czas, który później trudno odzyskać. W tej sytuacji może być pomocna jedna z wielu aplikacja, która “obudzi nas”, uświadamiając, że czas przeznaczony na dane zajęcie już minął!

Wchodzimy przykładowo na stronę http://e.ggtimer.com/ i dodajemy aplikację do zakładek naszej przeglądarki. Dzięki temu, gdy chcemy wejść na portal społecznościowy czy przeglądać pocztę, możemy ustalić odpowiednią pulę czasową na te zajęcia. W odpowiednim okienku wpisujemy wybraną ilość minut i uruchamiamy zegar.

E.ggtimer pracuje sobie w tle i w momencie, gdy czas minie, daje o sobie znać. Włącza się budzik i wyświetla strona, która przypomina: czas wziąć się za coś konkretnego!

Oczywiście aplikacja nie musi pełnić tylko roli strażnika w sytuacji, gdy mamy skłonność zatracania się w złych nawykach internetowych. Można także wyznaczyć sobie ilość minut przeznaczoną na każde inne zajęcie.

PS. Teraz aplikacja dostępna jest także w języku polskim ==> E.ggtimer po polskuZapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________