Upływający rok skłania do refleksji. Spróbuję dziś odpowiedzieć na pytanie: co udało mi się zrobić w mijającym roku i co zamierzam zrobić w nadchodzących miesiącach?

Przede wszystkim opublikowałem 99 wpisów na blogu, ściągając na niniejszą stronę internetową (od 1.01 do 25. 12. 2012 r.) 24.708 osób. Osoby te odsłoniły w sumie 104 663 stron.

Nie są to wyniki rewelacyjne, ale świadczą o stałej liczbie Czytelników zainteresowanych podejmowaną problematyką.

Przypominam, że nie jest to blog o odchudzaniu, ciuchach, ani o polityce, dlatego może nie budzi wielkiego zainteresowania, ale za to przyciąga grupę wymagających intelektualnie Czytelników.

Najwięcej odwiedzin mam z województw: mazowieckiego (wyraźna przewaga nad resztą kraju), małopolskiego i wielkopolskiego.

Na Facebooku Edukację Klasyczną śledzi już ponad 1200 osób. Zachęcam również do wpisania się na listę subskrybentów, aby nie przegapić ważniejszych wydarzeń związanych z różnymi inicjatywami, które podejmuję.

Z pozostałych rzeczy

Przede wszystkim powoli rozwijam stronę Kursy-Zalewski. INFO. Jest to mój mini-sklep książek i kursów w wersji elektronicznej.

W tym roku przygotowałem kurs: Pięć sposobów na młodzieńczy bunt, opublikowałem w formie elektronicznej moją papierową książkę: Sztuka samowychowania oraz dwa pozostałe e-booki: Jak panować nad klasą? (pisaną wersję kursu) oraz powieść: Rebelia w ogrodzie Eden.

Przygotowałem również darmowy dokument (program) Ratio Studiorum Edukacji-Klasycznej.PL. Może go pobrać każdy zainteresowany pod warunkiem zapisania się na mój Biuletyn (w liście powitalnym jest instrukcja jak pobrać ten dokument).

Plany na przyszłość

1. Utrzymać rytm wpisów na blogu – dwa w tygodniu.

2. Pisać e-booki i tworzyć kursy internetowe. Trochę enigmatycznie i bez liczb, bo niestety nie jestem w stanie tutaj coś konkretnie obiecać. Prowadzenie bloga plus praca zawodowa tworzy takie ograniczenia, że żadne kursy zarządzania czasem nic tu nie pomogą.

3. Utrzymanie tego rytmu może być trudne, bo zamierzam trochę zmienić priorytety. Między innymi częściej zamierzam prowadzić szkolenia na żywo. Chcę wyjść z Internetu. Do tej pory robiłem to sporadycznie. Na początek chciałbym pojeździć głównie po rodzimej Lubelszczyźnie, ale i na inne regiony w miarę możliwości czasowych będę się otwierał.

Szczegółową propozycję tematów takich spotkań przedstawię w styczniu.

P. S. O najpopularniejszych artykułach minionego roku napiszę w specjalnym poście w przyszłym tygodniu.

_______________________Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________