W okresie maj-czerwiec 2011 roku opublikowałem łącznie 13 wpisów na blogu. W tym trzy to nagrania i prezentacje, a jeden to raport kwietniowy.

Zdecydowanie najpopularniejszy był artykuł: Dlaczego młodzi ludzie odchodzą od Kościoła?, który “był lubiany” 45 razy (chodzi o specjalny przycisk Fb).

Udostępniłem także dwa kursy internetowe: „Jak panować nad klasą?” oraz „Jak skutecznie pracować nad charakterem?”

Na razie szkolenia umieszczam na zewnętrznej platformie kursowej i sam nie jestem Wydawcą kursów. Mam nadzieję, że w przyszłości się usamodzielnię.

Refleksje na temat kursów

Pierwsze wrażenia: zauważyłem, że Czytelnicy raczej są nieufni do tego typu propozycji. Przyzwyczajeni są do książek papierowych – to co “internetowe” jest postrzegane jako nierealne („nie postawię na półkę jak książka”). Ale przecież nagrania wideo, audio, PDF, można ściągnąć na komputer i tworzyć własną bibliotekę multimedialną.

Osobiście nie chce mi się chodzić za wydawcami i prosić łaskawie o publikację. Dostrzegam w Internecie olbrzymią szansę dla upowszechniania pedagogiki klasycznej (stąd zresztą tytuł bloga EDUKACJA KLASYCZNA W XXI WIEKU).

Dlatego zamierzam dalej koncentrować się kursach i e-bookach. Mam nadzieję, że przekonasz się Drogi Czytelniku/Czytelniczko do tej formy, która jest o wiele tańsza i łatwiej dostępna. Nie trzeba się bawić w wysyłkę (dodatkowe koszty). Tutaj opłacasz i niemal natychmiast otrzymujesz dostęp do interesującej treści.

Tymczasem mam prośbę o opinię osób, które już kupiły kursy (piszcie do mnie bezpośrednio – u góry bloga jest zakładka „Kontakt”). Uświadomiłem sobie, że nikogo nie prosiłem oficjalnie o wyrażenie opinii. Dlatego niniejszym to czynię. (Do tej pory dotarła do mnie tylko jedna – pozytywna opinia.)

Uwaga: na e-maile mogę odpowiadać z opóźnieniem. Dlaczego? Czytaj poniżej.

Jeszcze trzy informacje

W lipcu z powodu różnych wyjazdów nie będę miał stałego dostępu do łącza internetowego, dlatego też komentarze będą czekały na moją akceptację (z uwagi na różnych reklamiarzy, którzy grasują po blogu). A i na e-maile będę odpowiadał z opóźnieniem (ale na pewno odpowiem!).

Z końcem czerwca 2011 r. planowałem zakończenie akcji: “Stop szkolnej indoktrynacji!”. Szerzej na ten temat napiszę w jednym z lipcowych postów.

Jeszcze jedno: liczba subskrybentów kanału RSS bloga waha się pomiędzy 180/190. Pomyślałem sobie, że dobrze byłoby przekroczyć 200. Jeśli zatem ktoś korzysta z czytników zachęcam do prenumeraty: ARTYKUŁY RSS. Z góry dziękuję.

Wszystkim życzę udanych wakacji.Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________