Wygląda to mniej więcej tak: wracasz po pracy z dziećmi do domu. One od razu włączają komputer lub telewizor. Na twoją uwagę, by posprzątały pokój (porozrzucane zabawki i ubrania) – nie reagują. Gdy zapytasz, czy coś zjedzą? Domagają się słodyczy i/lub fast foodów. Na stanowcze żądania spełniania obowiązków reagują histerycznym płaczem bądź krzykiem.

Czujesz, że nie masz siły z tym walczyć i brak Ci konsekwencji. Nie masz siły, a i czasu często brakuje. Na domiar złego ze szkoły też dochodzą coraz gorsze wiadomości.

Odkryłem coś, co odmieni życie wielu rodziców

Przygotowałem plan wychowawczy oparty na sprawdzonych przez wieki metodach. Dodałem do nich jedynie współczesną oprawę. Powiem więcej: odkryłem na nowo coś, co odmieni życie wielu rodziców.

O co chodzi? Między cnotami (a także wadami) zachodzą różnorodne związki. Dzięki tym związkom poszczególne sprawności wspierają się i wzmacniają wzajemnie, a czasami nawet współformują. Ma to ogromne znaczenie dla zwiększenia efektywności podejmowanych przez nas działań.

Nie musimy rozpraszać się na dwa różne kierunki. Koncentrujemy się na jednej, no może dwóch, najważniejszych cnotach i przy tej okazji wzmacniamy następne. Dzięki temu możemy szybciej zobaczyć postępy w wychowaniu. Działa to trochę na zasadzie domina. Jeden klocek popycha kolejny.

Dla kogo jest ten kurs?

Prezentowany program da najlepsze efekty w odniesieniu do dzieci w wieku 6-12 lat. Wynika to z tego, że czynności i umiejętności, które będziemy kształtować, dostosowane są do tego wieku.

Nie znaczy to, że nie można go stosować do dzieci młodszych czy starszych. Czasami będzie to wręcz koniecznością.

Co zyskasz?

Co zyskasz kupując kurs Mocarz zmiany, w którym przedstawiam “Domowy program wychowania” i uczę, jak z niego korzystać?

 • poznasz 2 cnoty, które mają fundamentalne znaczenie dla uformowania silnego charakteru Twojego dziecka,
 • zobaczysz jaki mechanizm sprawia, że wychowując tylko te 2 cnoty jednocześnie formujesz kilkanaście innych cnót,
 • odkryjesz ściśle wyselekcjonowanych jedenaście działań związanych z codziennym domowym funkcjonowaniem, które uformują 2 najważniejsze (wspomniane wyżej) cnoty,
 • zobaczysz w jaki sposób dobrać kolejność realizowania konkretnych działań w trakcie programu, tak by były optymalne do Twojej sytuacji,
 • otrzymasz do wyboru 3 różne warianty realizowania programu (a nawet cztery) i wybierzesz ten, który jest najbardziej optymalny dla Ciebie,
 • dostaniesz szczegółowy scenariusz wcielania w życie konkretnej umiejętności/czynności realizowanej w ramach programu,
 • wg określonych schematów na zasadzie kopiuj wklej podejmiesz walkę u swojego dziecka z: bałaganiarstwem, grymaszeniem, wybrednością, niechlujnością, marudzeniem, lękliwością (tzw. nadwrażliwość), siedzeniem przed komputerem, lenistwem w nauce itp
 • zastosujesz prostą metodę oszczędzania czasu; uzyskany w ten sposób czas będziesz mógł przeznaczyć na wychowanie, ale nie tylko,
 • odkryjesz bardzo prostą, ale zarazem niezwykle skuteczną metodę motywowania, dzięki której będziesz bardziej konsekwentny w działaniach wychowawczych i która zmotywuje cię do realizacji tego programu.

 

Co konkretnie otrzymasz? Jakie materiały pobierzesz na swój komputer?

 1. Nagrania audio (MP3) #1 – trwające w sumie 2,5 godziny. Każde z nagrań trwa od 16 min. do 25 min. nagrania “ważą” w sumie 139 MB (nie zajmią wiele miejsca na komputerze).
 2. Skrypt kursu w formie ebooka (PDF) #2 –  jeśli preferujesz czytanie od słuchania, to w pakiecie dostaniesz 84 stronicową wersję pisaną kursu ze szczegółowym programem działania.
 3. Prezentacja (PDF) #3 – otrzymujesz również prezentację liczącą (72 slajdy) – możesz słuchać kursu z plików mp3 i jednocześnie śledzić na ekranie najważniejsze jego punkty.
 4. Schematy #4 – najważniejsze idee kursu w formie wykresów (PDF). Niektórzy są wzrokowcami i łatwiej ogarniają treści, gdy ujęte są w formie wykresu.
 5. Lista Zadań do wykonania #5 – po wysłuchaniu i/lub przeczytaniu materiałów otrzymasz szczegółową Listę Zadań do wykonania. Czasami natłok treści sprawia, że nie wiemy za co się zabrać. Choć w kursie są same konkrety, to jeszcze przygotowałem dodatkowo tę listę w ramach bonusu.

 

 Gwarancja Satysfakcji na 90 dni

Nic nie ryzykujesz. Możesz zakupić kurs, przejrzeć go sobie, wypróbować. Jestem pewien, że proponowane rozwiązania są skuteczne. Jeśli jednak uznasz, że myślałeś o czymś innym (ludzkie myśli krążą nieodgadnionymi ścieżkami) wystarczy krótki email, a ja w 24 godziny zwrócę przelewem wpłatę. Czas gwarancji 90 dni.

Cena 134 zł


cooltext594915185