Wiosną ubiegłego roku opublikowałem kurs internetowy Pięć sposobów na młodzieńczy bunt. Tytułowe “sposoby”, to starannie wyselekcjonowane cnoty moralne, które stanowią swoistą szczepionkę na młodzieńczy bunt.

W pewnym sensie jest to materiał unikatowy – nie słyszałem, aby ktoś wykorzystał tomistyczną teorię cnót akurat w takim kontekście.

Pierwotnie materiał w formie prezentacji mp4 opublikowałem na portalu pośrednika. Teraz przypominam kurs i udostępniam go na mojej prywatnej stronie ==> Kursy-Zalewski.INFO. Dzięki temu odchodzą koszty związane z opłaceniem pośrednika.

Obecnie kurs jest dostępny w formie nagrań audio mp3 oraz streszczony w PDFie. Zawiera 7 nagrań,trwających w sumie 2 godziny 20 minut. Można go pobrać i zapisać na dysku swojego komputera, na płycie lub innym nośniku.Kurs po cenie promocyjnej do 28.01.2013 r.

Szczegóły ==> Pięć sposobów na młodzieńczy bunt



Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________