Wiosną ubiegłego roku opublikowałem kurs internetowy Pięć sposobów na młodzieńczy bunt. Tytułowe “sposoby”, to starannie wyselekcjonowane cnoty moralne, które stanowią swoistą szczepionkę na młodzieńczy bunt.

W pewnym sensie jest to materiał unikatowy – nie słyszałem, aby ktoś wykorzystał tomistyczną teorię cnót akurat w takim kontekście.

Pierwotnie materiał w formie prezentacji mp4 opublikowałem na portalu pośrednika. Teraz przypominam kurs i udostępniam go na mojej prywatnej stronie ==> Kursy-Zalewski.INFO. Dzięki temu odchodzą koszty związane z opłaceniem pośrednika.

Obecnie kurs jest dostępny w formie nagrań audio mp3 oraz streszczony w PDFie. Zawiera 7 nagrań,trwających w sumie 2 godziny 20 minut. Można go pobrać i zapisać na dysku swojego komputera, na płycie lub innym nośniku.Kurs po cenie promocyjnej do 28.01.2013 r.

Szczegóły ==> Pięć sposobów na młodzieńczy bunt


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________