Na nowy rok szkolny wszyscy, którzy wcześniej zakupili e-booka “Sztuka samowychowania” w formacie PDF, otrzymują dostęp do wersji w formacie ePUB za darmo.

We wrześniu będzie dostępna moja powieść: “Rebelia w ogrodzie Eden”, a w październiku lub listopadzie dawno obiecana e-bookowa wersja kursu: “Jak panować nad klasą?” (teraz już naprawdę).

Stali Czytelnicy wiedzą, że obok artykułów publikowanych na blogu staram się poszerzać i pogłebiać ich treści w specjalnych kursach internetowych oraz e-bookach.

Całość oferty widoczna jest w panelu bocznym. Dotychczas e-booki były dostępne w formacie PDF, teraz zamierzam stopniowo dodawać nowe formaty e-książek.

Jak uzyskać dostęp do nowego formatu?

Od kilku dni “Sztuka samowychowania” dostępna jest już w formacie ePUB.  Tak jak wspomniałem na wstępie: wszyscy, którzy zakupili e-booka wcześniej, w PDF-ie, otrzymują ePUB za darmo.

Jeśli zakup nastąpił za pośrednictwem platformy Interkursy.pl, to proszę zalogować się w swoim panelu kursanta, wejść do zakładki moje kursy i pobrać e-booka.

Jeśli zakup został dokonany za pośrednictwem mojej strony Kursy-Zalewski.INFO, to proszę o informację: kiedy doszło do transakcji (mniej więcej) oraz z jakiego adresu elektronicznego nastąpiło logowanie (ważne). Wyślę ePUB za pośrednictwem poczty elektronicznej (proszę mi dać kilka dni czasu).

Jeśli zaś ktoś jest zainteresowany “Sztuką samowychowania”, a jej jeszcze nie nabył, to może to zrobić TUTAJ. Informuję, że istnieje również możliwość zakupu “Wychować człowieka szlachetnego” (tylko PDF) i “Sztuki samowychowania” w pakiecie – wychodzi 9 zł taniej.

Plany na jesień

Przy tej okazji kilka słów o planach wydawniczych. We wrześniu rozpocznę dystrybucję mojej powieści “Rebelia w ogrodzie Eden” – e-book do tej pory był dostępny tylko w Klubie Libenter. Wkrótce napiszę o nim więcej.

W fazie wykończeniowej jest również e-książka: “Jak panować nad klasą?”. Już w ubiegłym roku planowałem jej ukończenie, ale z różnych przyczyn nie udało mi się tego dokonać. Jest to uzupełniona wersją kursu internetowego o tym samym tytule. E-book będę rozprowadzał oddzielnie, ale również dołączę go do kursu internetowego. Wszyscy którzy wcześniej zakupią (zakupili) kurs (w aktualnej cenie) będą również mieli dostęp do e-booka. Kurs w wersji video dostępny jest na Interkursy.pl, a w wersji mp3 (audio plus prezentacja w PDF) na stronie Kursy-Zalewski.INFO.Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________