Nadzieja zazwyczaj kojarzy się z pogardzaną”matką głupich”.

Ale tak naprawdę to ważna cnota boska, ale również uczucie i postawa intelektualna.

Dla każdego katolika ważne jest odkrycie roli nadziei w kontekście teologicznym, ale również jej znaczenia w kontekście doczesnym.

O tym właśnie opowiadam w moim najnowszym szkoleniu internetowym, które planuję udostępnić w poniedziałek (11.03).

“Formuła nadziei” (bo taki jest tytuł szkolenia), to rzecz o przezwyciężaniu trosk i zmartwień w oparciu o nadzieję. Brzmi to trochę enigmatycznie, ale w praktyce chodzi o pokazanie, jak można dzięki nadziei motywować się do pokonywania trosk!

Zagadnieniu rozumienia “troski” poświęciłem osobną część szkolenia. Zwracam uwagę na jej ścisły związek z pojęciem niepokoju, smutku, lęku czy spokrewnioną z nią lub nawet tożsamą (w wariancie utrwalonej wady) nadmierną troskliwością.

Dzisiaj proponuję fragment o niepokoju: [Audio:http://archive.org/download/Fragmentnp/fragmentnp.mp3]

Sprzedaż szkolenia rozpocznę, tak jak już wspomniałem, prawdopodobnie w poniedziałek (o ile nie przydarzy się coś nieprzywidywalnego). Przez tydzień będę rozprowadzał je po promocyjnej cenie.

Przy okazji chciałbym przypomnieć pewien fakt. Moje handlowanie szkoleniami czy e-bookami (na stronie Kursy-Zalewski.INFO) niewiele ma wspólnego z biznesem jako takim. Ma ono głównie pomóc mi wspierać moją działalność związaną z upowszechnianiem tradycyjnej pedagogiki.

W moim najbliższym projekcie zamierzam przygotować kompletną metodę wychowania w oparciu o cnoty, która miałaby podbudowę teoretyczną, a jednocześnie składałaby się z praktycznych programów skierowanych do rodziców i nauczycieli. Mogę to zrobić w formie szkoleń internetowych, ale zdaję sobie sprawę, że muszę je również upowszechniać za pomocą książek. A do tego potrzebne są odpowiednie środki.

Zachęcam zatem do kupowania szkolenia “Formuła nadziei”. Każdy zakup będę traktował nie tylko jako przejaw zainteresowania tematem, ale również jako dowód wspierania mojej działalności .


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________