Nadzieja zazwyczaj kojarzy się z pogardzaną”matką głupich”.

Ale tak naprawdę to ważna cnota boska, ale również uczucie i postawa intelektualna.

Dla każdego katolika ważne jest odkrycie roli nadziei w kontekście teologicznym, ale również jej znaczenia w kontekście doczesnym.

O tym właśnie opowiadam w moim najnowszym szkoleniu internetowym, które planuję udostępnić w poniedziałek (11.03).

“Formuła nadziei” (bo taki jest tytuł szkolenia), to rzecz o przezwyciężaniu trosk i zmartwień w oparciu o nadzieję. Brzmi to trochę enigmatycznie, ale w praktyce chodzi o pokazanie, jak można dzięki nadziei motywować się do pokonywania trosk!

Zagadnieniu rozumienia “troski” poświęciłem osobną część szkolenia. Zwracam uwagę na jej ścisły związek z pojęciem niepokoju, smutku, lęku czy spokrewnioną z nią lub nawet tożsamą (w wariancie utrwalonej wady) nadmierną troskliwością.

Dzisiaj proponuję fragment o niepokoju: [Audio:http://archive.org/download/Fragmentnp/fragmentnp.mp3]

Sprzedaż szkolenia rozpocznę, tak jak już wspomniałem, prawdopodobnie w poniedziałek (o ile nie przydarzy się coś nieprzywidywalnego). Przez tydzień będę rozprowadzał je po promocyjnej cenie.

Przy okazji chciałbym przypomnieć pewien fakt. Moje handlowanie szkoleniami czy e-bookami (na stronie Kursy-Zalewski.INFO) niewiele ma wspólnego z biznesem jako takim. Ma ono głównie pomóc mi wspierać moją działalność związaną z upowszechnianiem tradycyjnej pedagogiki.

W moim najbliższym projekcie zamierzam przygotować kompletną metodę wychowania w oparciu o cnoty, która miałaby podbudowę teoretyczną, a jednocześnie składałaby się z praktycznych programów skierowanych do rodziców i nauczycieli. Mogę to zrobić w formie szkoleń internetowych, ale zdaję sobie sprawę, że muszę je również upowszechniać za pomocą książek. A do tego potrzebne są odpowiednie środki.

Zachęcam zatem do kupowania szkolenia “Formuła nadziei”. Każdy zakup będę traktował nie tylko jako przejaw zainteresowania tematem, ale również jako dowód wspierania mojej działalności .Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________