W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób się dokształca. Odpowiednie wykształcenie jest przepustką do naszej przyszłości, wymarzonej pracy, słowem do lepszego życia. Żeby właściwie podejść do tematu należy zadać sobie pytanie: co to jest dobre wykształcenie?

Czy świadectwem dobrego wykształcenia są tytuły używane przez absolwentów szkół wyższych? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i wszystko zależy od tego, jaką chcemy obrać ścieżkę kariery zawodowej – nie wszystkie tytuły naukowe będą tak samo ważne i przydatne w naszym życiu.

5Większość z nas wychodzi z założenia, że każde wykształcenie jest przydatne i każda nauka wnosi coś nowego do naszego życia. Samą naukę natomiast można podzielić na wiedzę czysto teoretyczną i praktyczną. Niestety, nie wszystkie szkoły podchodzą do ucznia kompleksowo. Często proponują zdobywanie wiedzy teoretycznej w oparciu o uczestniczenie w niewielkim wymiarze w praktykach zawodowych. Opuszczając takie szkoły stajemy się świetnymi teoretykami, ale do bycia fachowcem w danej dziedzinie jeszcze daleka droga. Istnieją również szkoły, które podchodzą do swych uczniów holistycznie.

Bogaty wachlarz specjalizacji

Wśród wielu policealnych szkół we Wrocławiu, na szczególną uwagę zasługuje Policealna Szkoła GoWork. Daje ona szansę wykonywania wymarzonego zawodu, możliwość poszerzania dotychczasowej wiedzy oraz zainteresowań. W swojej bogatej ofercie edukacyjnej posiada ona: roczną i dwuletnią szkołę policealną, medyczną szkołę policealną oraz prowadzi liczne kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Ważnym faktem jest, że szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i otrzymała pozytywną opinię Kuratora Oświaty i Ministerstwa Zdrowia. Placówka edukacyjna oferuje zróżnicowane kierunki, dzięki którym absolwenci po jej ukończeniu mogą z powodzeniem realizować się zawodowo. Są to między innymi: asystentka stomatologiczna, dietetyka, dziennikarstwo, grafik komputerowy, masażysta, zarządzanie nieruchomościami, sekretarka, księgowość i wiele innych.

Szkoła mieści się w samym centrum miasta, przy ulicy Ruskiej 51B. Dzięki temu łatwo do niej trafić z każdego zakątku miasta. Prowadzone są w niej zajęcia w trzech trybach: dziennym, wieczorowym i weekendowym. Tryb weekendowy jest bardzo dobrą alternatywą, pozwalającą dokształcać się osobom, które są już aktywne zawodowo i nie mogą sobie pozwolić na naukę w trybie dziennym.

Nauka na najwyższym poziomie

Szkoła dysponuje bardzo nowoczesnymi salami dydaktycznymi, wyposażonymi w urządzenia multimedialne, a także specjalistyczny sprzęt medyczny i kosmetyczny, pozwalający na praktyczne zapoznanie się uczniów z charakterystyką danego zawodu.

Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, nauczycieli – praktyków, którzy potrafią dzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Poznaj nas bliżej

Dobrym rozwiązaniem na zapoznanie się ze szkołą jest przyjście na dni otwarte, które odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 13.00. Ukończenie nauki pozwala uzyskać tytułu technika lub specjalisty z wybranej dziedziny.

Nauka w tej placówce to gwarancja sukcesu, który będzie procentować w przyszłości. Więcej przydatnych informacji można znaleźć również na stronie ==> http://www.szkoly.gowork.pl/oddzial/wroclaw.

Artykuł przygotowany przez sponsora – Szkoły GoWork.pl