Zgodnie z zapowiedzią, w ramach Akcji Informacyjnej: “Bez cnót nie ma wychowania”, u dołu tego wpisu udostępniam (bezpłatnie) e-booka: “Czas powrócić do wychowania cnót”.

Jest to wybór artykułów, który wprowadza Czytelników w zagadnienia związane z kształtowaniem cnót.

Za tydzień zaś premiera elektroniczej wersji książki: “Wychować człowieka szlachetnego”. Nakład “papierowy” ok. 10 tyś. egz., z przedmową ś.p. o. prof. M. A. Krąpca OP (po cenach zachęcających do nabycia).

Proszę zapisać się na listę subskrybentów BIULETYNU KLASYCZNEGO, aby nie przegapić informacji o tej premierze i innych moich inicjatywach.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Jeszcze jedno, jeśli zgadzasz się Czytelniku/Czytelniczko z hasłem, że “Bez cnót nie ma wychowania”, to kliknij “Lubię to!”, napisz komentarz czy w inny sposób poinformuj znajomych o Akcji.  Z góry dziękuję.

A teraz KLIKNIJ PRZYCISK I ZAPISZ E-BOOKA: “CZAS POWRÓCIĆ DO WYCHOWANIA CNÓT” na swoim pulpicie.Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________