‼Uwaga! Zatrzymaj się na chwilę. Ważne tylko dzisiaj. Zamawiając kurs audio >>> MOCARZ ZMIANY zaoszczędzisz aż 10 zł. Przy zamówieniu wpisz kod zniżkowy " 10mocarz "

Po upadku Unii Europejskiej władzę w Europie przejmują organizacje zwane potocznie “postępowymi”. Ich imperium nosi nazwę: Nowy Eden.

Teraz uczniowie karzą chłostą nauczycieli w ramach rekompensaty za wielowiekowe patriarchalne wychowanie, dyrektorami Domów Dziecka są… dzieci, uporczywy katar może zaś być przyczyną eutanazji.

Do Polski przybywa właśnie młody komisarz, zwany w nowej nomenklaturze „kapłanem”. Rozgląda się po znanym z konserwatyzmu kraju i zaczyna coś podejrzewać… Wkrótce jego podejrzenia się sprawdzają. W międzyczasie przeżywa wiele zaskakujących, a nawet zabawnych (ale nie dla niego) przygód.

Książkę udostępniam w formie e-booka (PDF) po symbolicznej cenie, gdyż jest to mój debiut w tym gatunku, jest to forma elektroniczna i wreszcie jest to czas jej promocji.

Przez pierwszy tydzień (do 21.09.2012 r.) będę ją rozprowadzał w cenie … 7 zł, później – 12 zł (przynajmniej przez jakiś czas).

KLIKNIJ I PRZEJDŹ NA STRONĘ Z OFERTĄ 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________