Po upadku Unii Europejskiej władzę w Europie przejmują organizacje zwane potocznie “postępowymi”. Ich imperium nosi nazwę: Nowy Eden.

Teraz uczniowie karzą chłostą nauczycieli w ramach rekompensaty za wielowiekowe patriarchalne wychowanie, dyrektorami Domów Dziecka są… dzieci, uporczywy katar może zaś być przyczyną eutanazji.

Do Polski przybywa właśnie młody komisarz, zwany w nowej nomenklaturze „kapłanem”. Rozgląda się po znanym z konserwatyzmu kraju i zaczyna coś podejrzewać… Wkrótce jego podejrzenia się sprawdzają. W międzyczasie przeżywa wiele zaskakujących, a nawet zabawnych (ale nie dla niego) przygód.

Książkę udostępniam w formie e-booka (PDF) po symbolicznej cenie, gdyż jest to mój debiut w tym gatunku, jest to forma elektroniczna i wreszcie jest to czas jej promocji.

Przez pierwszy tydzień (do 21.09.2012 r.) będę ją rozprowadzał w cenie … 7 zł, później – 12 zł (przynajmniej przez jakiś czas).

KLIKNIJ I PRZEJDŹ NA STRONĘ Z OFERTĄ
Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________