Przyznaję – dopadł mnie kryzys. Pół soboty przesiedziałem przed komputerem i nic. Nie udało się napisać zaplanowanego, tematycznego artykułu.

Zbyt dużo spraw na głowie, zmęczenie plus… totalne rozproszenie. Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego.

Skoro nie mogłem napisać zaplanowanego tekstu próbowałem znaleźć jakiś temat bieżący, felietonowy. Przejrzałem Internet, ale po przeczytaniu wymądrzeń różnych blogerów i specjalistów od edukacji, efekt był odwrotny – jeszcze bardziej odechciało mi się pisać.

Z powyższych względów w tym tygodniu nie będzie premierowego artykułu, a właściwie będzie (właśnie jest!), ale tylko ta notatka.

Myślę, że do przyszłego tygodnia ogarnę różne sprawy i nowa publikacja powstanie.

Tymczasem dwa ogłoszenia. Przez wakacje pracowałem nad nową książką, która aktualnie  znajduje się w fazie korekty. Jak wszystko dobrze pójdzie, to za kilka tygodni będzie w sprzedaży (może listopad).  Ostatnia książka “Decyduj i walcz!” dotyczyła kształcenia charakteru (dzisiaj to się raczej mówi “rozwój osobisty”). Nowa publikacja będzie zbiorem tekstów na temat wychowania.

W wakacje opracowywałem również nowy kurs internetowy. Zawiera on domowy program wychowania wraz z metodami jego realizacji. Niestety – nie wyrobiłem się w wakacje i teraz będzie trudniej, ale planuję go udostępnić (podobnie, jak książkę) również w tym roku.

Ikona artykułu na stronie głównej  – fotografia ze zborów własnych