Dzisiaj nietypowo. Postanowiłem zaproponować Państwu współpracę. I to konkretną. Zapraszam do współdziałania przy dystrybucji moich książek. Nie chodzi mi o pracę za darmo, ale wychodzę z konkretną ofertą. Nie reprezentuję wielkiej korporacji, nie stać mnie na “wielki gest”, ale mogę zaproponować atrakcyjny rabat dla stałych odbiorców!

pracaPrzede wszystkim swoją ofertę kieruję do księgarzy i osób prowadzących sklepy internetowe oraz stacjonarne, ale nie tylko.

Zwracam się również do wszystkich zaangażowanych w pracę oświatową, duszpasterską, którym bliskie są idee głoszone na stronie Edukacja-Klasyczna.PL

Na przykład: działaczy lokalnych stowarzyszeń i fundacji czy osób prowadzących sklepy i księgarenki przykościelne. Jeśli chcielibyście zakupić jednorazowo 10 książek – również otrzymacie rabat.

Aktualnie dysponuję moją książką: “Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru”. Wkrótce wznowiona zostanie pozycja: “Wychować człowieka szlachetnego”, w bliskich planach: “Sztuka samowychowania” (tu jako e-book), a jesienią najnowsza praca (na razie tytuł pozostanie tajemnicą).

Oferuję rozsądne terminy płatności.

Zapraszam do działania ⇒ FORMULARZ KONTAKTOWYZapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________