Dzisiaj nietypowo. Postanowiłem zaproponować Państwu współpracę. I to konkretną. Zapraszam do współdziałania przy dystrybucji moich książek. Nie chodzi mi o pracę za darmo, ale wychodzę z konkretną ofertą. Nie reprezentuję wielkiej korporacji, nie stać mnie na “wielki gest”, ale mogę zaproponować atrakcyjny rabat dla stałych odbiorców!

pracaPrzede wszystkim swoją ofertę kieruję do księgarzy i osób prowadzących sklepy internetowe oraz stacjonarne, ale nie tylko.

Zwracam się również do wszystkich zaangażowanych w pracę oświatową, duszpasterską, którym bliskie są idee głoszone na stronie Edukacja-Klasyczna.PL

Na przykład: działaczy lokalnych stowarzyszeń i fundacji czy osób prowadzących sklepy i księgarenki przykościelne. Jeśli chcielibyście zakupić jednorazowo 10 książek – również otrzymacie rabat.

Aktualnie dysponuję moją książką: “Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru”. Wkrótce wznowiona zostanie pozycja: “Wychować człowieka szlachetnego”, w bliskich planach: “Sztuka samowychowania” (tu jako e-book), a jesienią najnowsza praca (na razie tytuł pozostanie tajemnicą).

Oferuję rozsądne terminy płatności.

Zapraszam do działania ⇒ FORMULARZ KONTAKTOWY


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________