Kończą się wakacje i tym samym rozpoczyna kolejny sezon z Edukacją-Klasyczną.PL. Czego można się spodziewać w najbliższych miesiącach?

Od dłuższego czasu całkiem świadomie nie podejmowałem popularnych tematów, upowszechniając głównie problematykę aretologiczną (formowania cnót). Efektem ubocznym takiej strategii były niezadawalające dla mnie statystyki bloga. Kilka tysięcy Czytelników miesięcznie, to, w porównaniu z innymi blogami, wynik dosyć skromny.

Nowa strategia

Różne strony internetowe prowadzę od 10 lat, dlatego dosyć dobrze wiem, co interesuje Czytelników, a tym samym jak pisać, by ich zdobywać? Jednak ostatnio całkowicie świadomie szedłem pod prąd, uznając problemtykę cnót za podstawową dla wychowania i nie przejmowałem się statystykami.

Teraz nieco zmienię taktykę. Więcej będę pisał o szeroko rozumianej edukacji klasycznej, akcentując inne, bardziej popularne tematy z tego zakresu. Nie znaczy to, że zrezygnuję z problematyki cnót. Zmienię tylko proporcje, powracając do pierwotnej koncepcji bloga. Edukacja klasyczna to wszak nie tylko kwestia cnót.

Dodatkowo pojawią się nowe formy, jak np. podcasty.

Nowy kurs i książka

Stali czytelnicy wiedzą, że działam jakby w dwóch formułach. Z jednej strony ogólnodostępne treści na blogu, z drugiej kursy internetowe i książki, jako uzupełnienie i rozszerzenie tematyki blogowej. W wakacje intensywnie popracowałem czego efektem będzie moja nowa książka. Mam nadzieję, że ukaże się w październiku, ewentualnie w listopadzie.

Przygotowuję też bardzo ciekawy kurs internetowy o wychowaniu domowym. W swej formie bardzo praktyczny i użyteczny dla każdego rodzica, który ma dzieci w wieku 5-12 lat. Jeśli zdążę, to będzie już we wrześniu, jeśli nie, to dopiero po publikacji książki.

Właściwie kurs jest już w fazie końcowej, ale wciąż go dopracowuję. Obok celów, strategii, metod, piszę też konspekty (scenariusze) konkretnych działań dla rodziców. Myślę, że będzie to przełomowy materiał, zrobiony na innej zasadzie, niż dotychczasowe.

Współpraca

Przy tej okazji ponownie zachęcam do zainteresowania się moimi ==> kursami i książkami. Nie proszę o wsparcie, darowizny, zawsze oferuję coś w zamian. Jeśli ktoś chciałby złożyć darowiznę, niech po prostu kupi moje kursy oraz książki i ofiaruje je komuś.

Bardzo zależy mi na nawiązaniu kontaktów z księgarzami i generalnie z osobami, które mogłyby wstawić do swoich sklepów stacjonarnych, bądź internetowych moje książki. Ofiaruję w zamian wsparcie reklamowe dla takiego sklepu.Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________