29 czerwca 2009 roku pojawił się pierwszy artykuł na stronie Edukacja-Klasyczna. PL. Od tamtego czasu regularnie staram się pisać nowe teksty. Publikuję również starsze, które ukazały się w innych miejscach.

edukacja logo 200Ich tematyka dotyczy przede wszystkim kwestii wychowawczych. Nieformalnym patronem bloga jest dominikanin o. Jacek Woroniecki, a moje teksty są w istocie komentarzem do jego “Katolickiej etyki wychowawczej”. Generalnie chodzi o wskrzeszenie dawnej etyki wychowawczej opartej na formowaniu cnót.

Dlatego dla niektórych bywam monotonny. Ktoś powiedział, że od czego bym nie zaczął i tak skończę na pisaniu o sprawnościach moralnych. I miał rację. Taka jest misja tej strony www – przybliżać pedagogię właśnie w ich kontekście.

Dziękuję wszystkim za wszelkie formy pomocy, choćby w postaci regularnego polecania tekstów znajomym, lajkowanie ich na Facebooku itp.

Śledząc listy i reakcje Czytelników wiem, że dla wielu Edukacja-Klasyczna.PL jest odkryciem i budzi szczere zainteresowanie. Mam nadzieję, że uda mi się to zainteresowanie podtrzymać przez następne lata.

Obok artykułów pogłębiam wspomniane zagadnienia przygotowując wykłady (pliki audio) i pisząc książki (także w formatach elektronicznych, tzw. e-booki).

Z okazji 5 rocznicy przygotowałem promocję.

Dotyczy ona mojej najnowszej książki ==> Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru. Wpisując przy zakupie kod rabatowy: decyduj5 – kupujemy książkę 7 zł taniej, co pokrywa koszty dostawy listem ekonomicznym. Praktycznie – wysyłka gratis!

Promocja trwa od 23 do 30 czerwca włącznie 2014 r.Zapisz się na newsletter a otrzymasz darmowy raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń oraz artykuł w PDF: 23 wskazówki, jak wydawać polecenia dzieciom


Akceptuję politykę prywatności - Twój e-mail będzie bezpieczny.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej, informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Firma EK Dariusz Zalewski. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania wiadomości.
 


POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Rozumna dyscyplina NOWOŚĆ!!!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________