Regulamin określa zasady i warunki korzystania ze strony internetowej EDUKACJA KLASYCZNA.PL.

1. Strona internetowa Edukacja-Klasyczna.PL upowszechnia wiedzę z zakresu szeroko pojętej edukacji. Administratorem strony jest Dariusz Zalewski.

2. Artykuły publikowane na stronie EDUKACJA-KLASYCZNA.PL podlegają ochronie prawnej (patrz: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.).

3. Strona Edukacja-Klasyczna.PL ma charakter popularyzatorski i publicystyczny. Może zawierać treści reklamowe. Artykuły odnoszą się do sytuacji hipotetycznych, ogólnych i nie uwzględniają złożoności konkretnego przypadku. Wszelkie decyzje lub zaniechania podjęte przez Czytelników na podstawie prezentowanych treści podejmowane są wyłącznie na odpowiedzialność samych Czytelników.

4. Administrator strony nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, których nie jest autorem. Komentarze zawierające wulgaryzmy, obraźliwe, nie na temat, mające charakter spamu, będą usuwane.

5. Czytelnik może dobrowolnie zasubskrybować newsletter, którego formularze znajdują się na stronie Edukacja-Klasyczna.PL. Administrator strony zobowiązuje się do ochrony danych osobowych. Szczegółowa Polityka prywatności  oraz cookies  tutaj

Szybki kontakt:  poczta@edukacja-klasyczna.pl.

Obowiązuje (po aktualizacji) od 25.05.2018 r.