‼Uwaga! Zatrzymaj się na chwilę. Ważne tylko dzisiaj. Zamawiając kurs audio >>> MOCARZ ZMIANY zaoszczędzisz aż 10 zł. Przy zamówieniu wpisz kod zniżkowy " 10mocarz "

Od dzisiaj do swojego “sklepiku” na stronie KURSY-ZALEWSKI.INFO dodaję nowe szkolenie w formacie audio:

“Formuła nadziei. Sposób na codzienne troski”.

Traktuje ono o pewnej umiejętności, o której nie uczą w szkołach, choć każdy powinien ją posiadać. Najkrócej pisząc, chodzi o umiejętne radzenie sobie z niepokojami, “złymi myślami”, czy troskami.

Martwienie się jest częścią naszego życia i niszczy nasz wewnętrzny pokój. Troski dopadają nas w różnych okolicznościach. Jedni martwią się mniej, a inni więcej. Nabycie umiejętności radzenia sobie z nimi, to ważna sprawność życiowa.

PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ

Dlaczego “Formuła nadziei”?

Nagrania są owocem moich rozmyślań i odkrycia związku między nadzieją, a troską. Wzrastanie w nadziei “tłumi troski”. Jak? Tu muszę odesłać do wykładu.

Nie ukrywam, że materiał w dużej mierze ma charakter religijny. Staram się odwoływać do św. Tomasza. Niemniej i osoby stojące z boku Kościoła mogą znaleźć tu inspirujące treści.

Nagrania audio, ale nie tylko

Na szkolenie składają się trzy główne nagrania, trwające w sumie około 1,5 godziny. Dodatkowo proponuję również trzy lekcje powtórzeniowe w postaci pytań i odpowiedzi (ok. 20 min.). Nagrania audio są w formacie mp3.

Ponadto każdy kupujący otrzymuje lekcje powtórzeniowe w PDF (pytania i odpowiedzi na najważniejsze kwestie podnoszone w szkoleniu) oraz krótkie podsumowanie wykładu.

Spis treści przedstawiam na stronie z ofertą. Zachęcam do zainteresowania się tym materiałem.

Tak jak pisałem w czwartkowym artykule, w następnym projekcie planuję szczegółowe opracowanie metody wychowania cnót (łącznie z programami dla rodziców i wychowawców). Aby ją opublikować i upowszechnić potrzebuję funduszy. Kupując ten kurs wspierasz również te przyszłe projekty.

KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ, BY PRZEJŚĆ NA STRONĘ SKLEPU


 

Pobierz bezpłatny Raport:

Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń                                      

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Dariusza Zalewskiego, który jest administratorem danych osobowych. Ze szczegółami usługi i danymi adresowymi administratora zapoznałem się w Polityce Prywatności.

POLECAM MOJE KSIĄŻKI I KURSY AUDIO

form
KSIĄŻKA: Wychować człowieka szlachetnego
form
KSIĄŻKA: Decyduj i walcz!
KSIĄŻKA: Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________
Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Jak panować nad klasą?
KURS AUDIO: Obżarstwo poskromione NOWOŚĆ!
KURS AUDIO: Cud posłuszeństwa
KURS AUDIO: Mocarz zmiany. 
___________________________________________________________________________