NOWOŚĆ! Zanim przeczytasz artykuł - mam ważną informację. Jest już dostępny mój nowy kurs audio: "Obżarstwo poskromione". Szczegóły: TUTAJ

plakatW najbliższą sobotę, tj. 19 października 2013 roku, wybieram się do Gdańska na spotkanie z Czytelnikami.

Spotkanie organizuje Szkoła Fregata.

W Olivia Tower (Olivia Business Centre) o godz. 10:00, na XII piętrze, wygłoszę wykład:

„BEZ CNÓT NIE MA WYCHOWANIA”

Zapraszam wszystkich z Trójmiasta.

Jednocześnie informuję, że w najbliższych tygodniach planuję prelekcje w Mielcu, Stalowej Woli i Krakowie. O szczegółach będę informował na bieżąco.

W ostatnich latach niezbyt często spotykałem się z Czytelnikami moich książek oraz bloga Edukacja-Klasyczna.PL. Nie eksponowałem też tej formy upowszechniania edukacji klasycznej.

Główną przyczyną była praca zawodowa, która sprawia, że na podróżowanie pozostają mi soboty (chyba że spotkanie odbywa się w okolicach Lublina), a to ogranicza możliwość spotkań. Nie ukrywam też, że jestem domatorem i ciężko mnie wyrwać z domu.

Brak bezpośredniego kontaktu z Czytelnikami starałem się kompensować wykładami i kursami internetowymi oraz dostarczaniem regularnych tekstów na stronę www. Niemniej zdaję sobie sprawę z wagi osobistego spotkania z Czytelnikami.

Otrzymałem ostatnio kilka zaproszeń i niniejszym o nich informuję (patrz: początek artykułu). Jeszcze raz zapraszam w imieniu własnym i organizatorów.

Pytania w sprawach wykładów za pośrednictwem → FORMULARZA

PS. Nowość! Kliknij w banner poniżej i przeczytaj szczegóły


ZOBACZ MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________