Każdy kto w swojej pracy wykorzystuje komputer zdaje sobie sprawę, jak trudno zapanować nad czasem. Dla wielu osób jest to naprawdę poważny problem i nie chodzi tu tylko o uzależnienie od gier komputerowych. Internet jest tak potężną biblioteką, że można czytać ją niemal bez końca. Szczególnie zniewala przeglądanie najnowszych wiadomości
, surfowanie po portalach społecznościowych czy maniakalne sprawdzanie poczty.

Uleganie tym pokusom sprawia, że tracimy mnóstwo czas, który później trudno odzyskać. W tej sytuacji może być pomocna jedna z wielu aplikacja, która „obudzi nas”, uświadamiając, że czas przeznaczony na dane zajęcie już minął!

Wchodzimy przykładowo na stronę http://e.ggtimer.com/ i dodajemy aplikację do zakładek naszej przeglądarki. Dzięki temu, gdy chcemy wejść na portal społecznościowy czy przeglądać pocztę, możemy ustalić odpowiednią pulę czasową na te zajęcia. W odpowiednim okienku wpisujemy wybraną ilość minut i uruchamiamy zegar.

E.ggtimer pracuje sobie w tle i w momencie, gdy czas minie, daje o sobie znać. Włącza się budzik i wyświetla strona, która przypomina: czas wziąć się za coś konkretnego!

Oczywiście aplikacja nie musi pełnić tylko roli strażnika w sytuacji, gdy mamy skłonność zatracania się w złych nawykach internetowych. Można także wyznaczyć sobie ilość minut przeznaczoną na każde inne zajęcie.

PS. Teraz aplikacja dostępna jest także w języku polskim ==> E.ggtimer po polsku

PS. Już wkrótce (w przeciągu kilku tygodni) będzie dostępny mój nowy kurs audio o formowaniu cnoty umiarkowania w jedzeniu i piciu. Zapisz się na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH, aby w pierwszej kolejności otrzymać informację, gdy kurs się ukaże.
MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Jak panować nad klasą? AKTUALNIE PROMOCJA!
Jak panować nad klasą?
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice

___________________________________________________________


Pobierz za darmo raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń


Akceptuję politykę prywatności