Po upadku Unii Europejskiej władzę w Europie przejmują organizacje zwane potocznie „postępowymi”. Ich imperium nosi nazwę: Nowy Eden.

Teraz uczniowie karzą chłostą nauczycieli w ramach rekompensaty za wielowiekowe patriarchalne wychowanie, dyrektorami Domów Dziecka są… dzieci, uporczywy katar może zaś być przyczyną eutanazji.

Do Polski przybywa właśnie młody komisarz, zwany w nowej nomenklaturze „kapłanem”. Rozgląda się po znanym z konserwatyzmu kraju i zaczyna coś podejrzewać… Wkrótce jego podejrzenia się sprawdzają. W międzyczasie przeżywa wiele zaskakujących, a nawet zabawnych (ale nie dla niego) przygód.

Książkę udostępniam w formie e-booka (PDF) po symbolicznej cenie, gdyż jest to mój debiut w tym gatunku, jest to forma elektroniczna i wreszcie jest to czas jej promocji.

Przez pierwszy tydzień (do 21.09.2012 r.) będę ją rozprowadzał w cenie … 7 zł, później – 12 zł (przynajmniej przez jakiś czas).

KLIKNIJ I PRZEJDŹ NA STRONĘ Z OFERTĄ


PS. Już wkrótce (w przeciągu kilku tygodni) będzie dostępny mój nowy kurs audio o formowaniu cnoty umiarkowania w jedzeniu i piciu. Zapisz się na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH, aby w pierwszej kolejności otrzymać informację, gdy kurs się ukaże.
MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Jak panować nad klasą? AKTUALNIE PROMOCJA!
Jak panować nad klasą?
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice

___________________________________________________________


Pobierz za darmo raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń


Akceptuję politykę prywatności