Dzisiaj nietypowo. Postanowiłem zaproponować Państwu współpracę. I to konkretną. Zapraszam do współdziałania przy dystrybucji moich książek. Nie chodzi mi o pracę za darmo, ale wychodzę z konkretną ofertą. Nie reprezentuję wielkiej korporacji, nie stać mnie na „wielki gest”, ale mogę zaproponować atrakcyjny rabat dla stałych odbiorców!

pracaPrzede wszystkim swoją ofertę kieruję do księgarzy i osób prowadzących sklepy internetowe oraz stacjonarne, ale nie tylko.

Zwracam się również do wszystkich zaangażowanych w pracę oświatową, duszpasterską, którym bliskie są idee głoszone na stronie Edukacja-Klasyczna.PL

Na przykład: działaczy lokalnych stowarzyszeń i fundacji czy osób prowadzących sklepy i księgarenki przykościelne. Jeśli chcielibyście zakupić jednorazowo 10 książek – również otrzymacie rabat.

Aktualnie dysponuję moją książką: „Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru”. Wkrótce wznowiona zostanie pozycja: „Wychować człowieka szlachetnego”, w bliskich planach: „Sztuka samowychowania” (tu jako e-book), a jesienią najnowsza praca (na razie tytuł pozostanie tajemnicą).

Oferuję rozsądne terminy płatności.

Zapraszam do działania ⇒ FORMULARZ KONTAKTOWY