Wiosną ubiegłego roku opublikowałem kurs internetowy Pięć sposobów na młodzieńczy bunt. Tytułowe „sposoby”, to starannie wyselekcjonowane cnoty moralne, które stanowią swoistą szczepionkę na młodzieńczy bunt.

W pewnym sensie jest to materiał unikatowy – nie słyszałem, aby ktoś wykorzystał tomistyczną teorię cnót akurat w takim kontekście.

Pierwotnie materiał w formie prezentacji mp4 opublikowałem na portalu pośrednika. Teraz przypominam kurs i udostępniam go na mojej prywatnej stronie ==> Kursy-Zalewski.INFO. Dzięki temu odchodzą koszty związane z opłaceniem pośrednika.

Obecnie kurs jest dostępny w formie nagrań audio mp3 oraz streszczony w PDFie. Zawiera 7 nagrań,trwających w sumie 2 godziny 20 minut. Można go pobrać i zapisać na dysku swojego komputera, na płycie lub innym nośniku.Kurs po cenie promocyjnej do 28.01.2013 r.

Szczegóły ==> Pięć sposobów na młodzieńczy bunt

PS. Już wkrótce (w przeciągu kilku tygodni) będzie dostępny mój nowy kurs audio o formowaniu cnoty umiarkowania w jedzeniu i piciu. Zapisz się na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH, aby w pierwszej kolejności otrzymać informację, gdy kurs się ukaże.
MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Jak panować nad klasą? AKTUALNIE PROMOCJA!
Jak panować nad klasą?
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice

___________________________________________________________


Pobierz za darmo raport: Dwie rzeczy, które musisz zrobić, żeby dzieci słuchały Twych poleceń


Akceptuję politykę prywatności