Regulamin określa zasady i warunki korzystania ze strony internetowej EDUKACJA KLASYCZNA W XXI WIEKU (dalej: Edukacja-Klasyczna.PL). Strona internetowa Edukacja-Klasyczna.PL upowszechnia wiedzę z zakresu szeroko pojętej edukacji. Administratorem strony jest Dariusz Zalewski.

1. Artykuły publikowane na stronie EDUKACJA-KLASYCZNA.PL podlegają ochronie prawnej (patrz: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.).

2. Strona Edukacja-Klasyczna.PL ma charakter popularyzatorski i publicystyczny. Może zawierać treści reklamowe. Artykuły odnoszą się do sytuacji hipotetycznych, ogólnych i nie uwzględniają złożoności konkretnego przypadku. Wszelkie decyzje lub zaniechania podjęte przez Czytelników na podstawie prezentowanych treści podejmowane są wyłącznie na odpowiedzialność samych Czytelników.

3. Administrator strony nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, których nie jest autorem. Komentarze zawierające wulgaryzmy, obrażające innych komentatorów lub autora, a także spamerskie, będą usuwane.

4. Czytelnik może dobrowolnie zasubskrybować newsletter, którego formularze znajdują się na stronie Edukacja-Klasyczna.PL. Administrator strony zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r.

5. Korzystanie ze strony Edukacja-Klasyczna.PL wymaga posiadania dostępu do Internetu. Edukacja-Klasyczna.PL działa na następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie strony www, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności strony Edukacja-Klasyczna.PL należy je wszystkie wyłączyć.

Szybki kontakt:  poczta@edukacja-klasyczna.pl.

Polityka prywatności  oraz cookies  tutaj

Ostatnia aktualizacja

Lublin, 24.10.2016r