NOWOŚĆ! Zanim przeczytasz artykuł - mam ważną informację. Jest już dostępny mój nowy kurs audio: "Obżarstwo poskromione". Szczegóły: TUTAJ

Za tydzień, tj. 17 marca, rozpocznę sprzedaż mojej najnowszej książki:

Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru.

O książce pisałem już TUTAJ. Dzisiaj dodatkowa informacja – sam jestem jej wydawcą.

Dlaczego zdecydowałem się wydać książkę własnym nakładem?

Doceniam możliwości jakie daje Internet, który w o wiele większym stopniu, niż przed laty, umożliwia dystrybucję książek z pominięciem wydawcy. Jest to oczywiście możliwe, gdy posiada się własne zaplecze internetowe (stronę, sklep, newsletter).

Ale nie sam postęp techniczny zdecydował o moim wyborze. Redagując własną stronę www nie jestem uzależniony od różnych redaktorów i redaktorek.

Nawet bliskie ideowo gazety, portale czy wydawnictwa, mają swoje „linie redakcyjne”, do których trzeba się dostosowywać, co zawsze mnie irytowało. Publikując na własnej stronie www, czy wydając swoje prace własnym nakładem, jestem wolny od tych zależności.

 Kupując książkę, wspierasz rozwój Edukacji-Klasycznej.PL

Ale największą zaletą tego rozwiązania jest to, że w ten sposób mogę zdobywać środki na upowszechnianie idei wychowawczej, o której piszę na Edukacji-Klasycznej.PL. 

Nie da się ukryć. Aby upowszechniać klasyczną wizję edukacji potrzebuję pieniędzy (takie są realia), a te mogę zdobywać: 1) prosząc o datki i szukając sponsorów, albo 2) sprzedając wartościową usługę.

W związku z tym, że Internet pełny jest różnych „próśb o wsparcie”, wybrałem drugą drogę. Daję Państwu konkretną ofertę, a każdy kto z niej korzysta wspiera ideę edukacji klasycznej. Myślę, że to uczciwe podejście. Stąd też pomysł na wydawnictwo.

Dlatego zachęcam wszystkich do kupienia książki: Decyduj i walcz!. Bo to ważna pozycja dla zrozumienia mechanizmów formowania charakteru, ale również realne wsparcie dla tak ważnej idei wychowawczej.

Zachęcam instytucje, które mogą nabyć więcej egzemplarzy książki do skorzystania z promocji, a każdego z Państwa do podarowania jej w prezencie bliskim, bibliotekom itp.

O zasadach promocji napiszę więcej w środę.

PS. Nowość! Kliknij w banner poniżej i przeczytaj szczegóły


ZOBACZ MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________