NOWOŚĆ! Zanim przeczytasz artykuł - mam ważną informację. Jest już dostępny mój nowy kurs audio: "Obżarstwo poskromione". Szczegóły: TUTAJ

KURS E-MAIL:

„DZIEWIĘĆ ZASAD DOBREGO (I SKUTECZNEGO) WYCHOWANIA”

Zgadzam się z Polityką PrywatnościStali Czytelnicy tego bloga przyzwyczajeni są do cyklicznych tekstów na temat edukacji klasycznej. Teraz  dla chętnych proponuję również darmowy kurs e-mailowy zatytułowany: „Dziewięć zasad dobrego (i skutecznego wychowania)”.

Na kurs składają się  niepublikowane artykuły, dostępne wyłącznie dla subskrybentów BIULETYNU KLASYCZNEGO. Pomyślany on jest tak, aby w krótkim czasie, nie przytłaczając Czytelnika ogromem materiałów, przekazać syntezę wiedzy o wychowaniu – swoisty dekalog wychowawcy i rodzica.

Dzięki tej wiedzy Prenumeratorzy otrzymają wskazówki, które pozwolą uniknąć im podstawowych błędów, popełnianych zwykle w trakcie wychowywania dzieci.

* * *

BIULETYN KLASYCZNY jest nowym narzędziem, dzięki któremu zamierzam kontaktować się z Czytelnikami zainteresowanymi edukacją klasyczną. Dzięki niemu każdy subskrybent będzie otrzymywał powiadomienia o ważnych inicjatywach związanych z upowszechnianiem wspomnianej problematyki: wykładach, szkoleniach, sympozjach, wydawnictwach książkowych, ciekawych artykułach itp.

Jednocześnie informuję Subskrybentów NEWSLETTERA bloga, iż nie mam możliwości technicznych zintegrowania go z BIULETYNEM KLASYCZNYM. Dlatego zachęcam dotychczasowych Prenumeratorów do wpisania się na nową listę mailingową.

Zachęcam wszystkich do prenumeraty. Wcześniej proszę jednak zaakceptować

PS. Nowość! Kliknij w banner poniżej i przeczytaj szczegóły


ZOBACZ MOJE KSIĄŻKI I EBOOKI

form
Wychować człowieka szlachetnego
form
Decyduj i walcz!
Sztuka samowychowania
Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice
___________________________________________________________________________